
Vi gjentar fjorårets store suksess og har gleden av å invitere til Middag med Fag på Scandic Royal Stavanger Torsdag 9. Mars.
Årets tema er «Rogaland og Verden», og vi er stolte av å kunne presentere Tine Osmundsen fra Karmsund Havn og Christian Vassdal fra Figgjo AS som årets foredragsholdere.
Det vil også i år serveres en nydelig 3-retters middag og passende drikke til maten.
Logistikkforeningen Rogaland vil også avholde sitt årsmøte i forbindelse med arrangement. Egen invitasjon vil sendes til stemmeberettigede medlemmer i forkant av møtet.
Gratis deltakelse for inntil 2 personer per medlemsbedrift. Ta gjerne med flere også, men ved ytterligere deltakelse vil vi fakturere bedriften kostpris på 750kr per person. Betalende enkeltmedlemmer i Logistikkforeningen Rogaland deltar gratis, og det samme gjør medlemmer av Young Logistics.
Invitasjon og link for påmelding er sendt i e-post fra Logistikkforeningen. Har du ikke mottatt invitasjon? Ta gjerne kontakt.
Agenda:
17.45: Registrering/oppmøte
18.00: Årsmøte Logistikkforeningen avd. Rogaland
18.30: Foredrag fra Figgjo AS og Karmsund Havn
19.45: Servering av 3-retters middag
Med vennlig hilsen,
Logistikkforeningen avd. Rogaland og Young Logistics